Jv.: Mészáros István (Kispál Róbert, Ring György)
Újpest FC: Balajcza – Dudics, Korcsmár, Kiss Z., Mijadinoski (Foxi, 63.)– Bori, Sándor (Jucemar, 46.), Bozsics, Pollák – Kabát, Rajczi (Simon A., 75.)
Győri ETO FC: Sztevanovics – Nikolov (Bicak, 64.), Supics, Zámbó, Völgyi – Tokody, Bank, Józsi, Böőr – Brnovics (Jakl, 78.), Bajzát (Csermelyi, 90.)
Gólszerző: Supics (1. - öngól), Tokody (20.)
Sárga lap: Rajczi (49.), Völgyi (55.), Kabát (68.), Bicak (81.), Bori (84.)
Kiállítva: Zámbó (76.)
Szögletarány: 3:7 (0:6)

A mérkőzés előtt:
Szentes Lázár vezetőedző az előre megadott összeállításon egy helyen változtatott, Kiss Zoltán került a védelem közepére.

Szépen telik a stadion, a B-teraszon már alig látni üres helyet.
Az Újpest FC vezetősége a tegnapi napon 77. életévét betöltő Várhidi Pált.

A mérkőzés kezdőrúgását Móring Máté Koppány és Móting Álmos Botond végezték el.
1. félidő:
1. perc: Vezetünk! Rajczi tört előre középen, elpasszolta a labdát Zámbó mellett, majd elesett. a labda azonban továbbpattant, és a visszafelé futó Supics a kifutó Sztevanovics mellett a bal alsó sarokba pörgetett. öngól! (1-0)
8. perc: Bori játszott Rajczi elé, aki az ötös jobb sarkáról lőtt, de egy védő lábán felpörgött a labda, és így erőtlenül a kapus kezében kötött ki.
17. perc:
Dudics rosszul passzolt hátrafelé, így Böőr léphetett ki a bal oldalon, éles szögből leadot lövését Balajcza tolta szögletre.
20. perc:Tokody 23 m-ről kilőtte kapunk bal felső sarkát. (1-1)

23. perc: Brnovics 18 m-ről lőtt egy védelmi hiba után, de a jobb alsó sarokra tartó labdát Balajcza kiütötte.
25. perc:
Bátran próbálkoznak a vendégek: ezúttal Nikolov lőtt 17 m-ről kapu fölé.
27. perc:
Védelmünk ingatag lábakon. Ezúttal Bajzát lépett ki lesgyanús helyzetben, majd jobb oldalról az ötös sarkáról lőtt, Balajcza szögletre mentett.
29. perc:
Böőr jobboldali beadását Brnovics lőtte az oldalhálóba.
32. perc:
Tetszetős újpesti támadás: Rajczi indította Kabátot, aki középre játszott, és a lendületből érkező Sándor elé, akinek 8 m-es lövését védte Sztevanovics.
34. perc:
Tokody beadását Korcsmár pont Böőr elé csúsztatta, akit  a visszafutó Dudics megzavart, így nem találta el jól a labdát.
39. perc:
Sándor indította a kilépő Kabátot, akit a tizenhatoson belül a földbe döngöltek. A jogosnak tűnő tizenegyes elmaradt.
42. perc:
Kabát gyors bedobása után Pollák került helyzetbe, de a kapus fölszedte előle a labdát.
44. perc:
Sándor 25 m-ről jóval kapu fölé lőtt.
45. perc:
Kabát lőtt 18 m-ről centikkel a jobb alsó sarok mellé.
Vége az első félidőnek!

A szünetben:
Díjátadásra került sor: az őszi idény legjobb utánpótlás játékosai, és legjobb góllövői kaptak elismerést, miközben az egyik szektort megtöltő ifjú játékosaink sorban vonultak a gyepre.
Sándor helyett Jucemar a pályán.

A második félidő kezdőrúgását Máté Bence végezte el.

46. perc: Rajczi a tizenhatoson belülről passzolt Pollák elé, akinek a kapu bal oldalába tartó lövését kiöklözte Sztevanovics.
48. perc:
Dudics sprintelt nagyot a jobb oldalon, de középre ívelése kapu fölé szállt.
49. perc:
Rajczi kapott sárga lapot Zámbó  fellökéséért.
55. perc:
Völgyi öklelte fel Dudicsot, amiért sárga lapot kapott.
56. perc:
Kabát beívelt szabadrúgása veszélyesen szállt középre, végül Kiss Z. 5 m-ről estében kapu mellé lőtt.
59. perc:
Kabát ment el remekül a bal oldalon, Jucemar fejére emelt, aki centikkel célzott a bal kapufa mellé.
60. perc:
Bajzát megpattanó,és felperdülő lövését ölelte magához Balajcza.
61. perc:
Pollák beadása egy kicsit magas volt Rajczinak, aki így csak belecsúsztatni tudott, a labda pedig a kapu mellé szállt.
63. perc:
Mijadinoski helyére Foxi állt.
64. perc:
Nikolov helyén Bicak a pályán.
65. perc:
Tokody 25 m-es lövése szállt centikkel mellé.
68. perc:
Jucemar tolta Foxi elé a labdát a jobb oldalra, aki éles szögből lőtt, Sztevanovicsról kipattant a lövés, amit Kabát próbált hálóba juttatni kézzel, amiért sárga lapot kapott.
74. perc:
Foxi szépen tolta el a labdát a félpályán, de Zámbó utolérte, és szerelte.
75. perc:
 Rajczi helyére Simon A. állt be.
76. perc:
Zámbó talpa alatt elment a labda, így Simon ziccerben léphetett ki, de a visszafutó Zámbó rálépett a sarkára, amiért a játékvezető kiállította.
77. perc:
A 20 m-es szabadrúgást Kabát a sorfalba rúgta.
78. perc:
Brnovics helyén Jakl folytatja.
82. perc:
Bicak sárga lapot kapott Bozsics lerántásáért.
84. perc:
Bori kapot sárga lapot Völgyi buktatásáért.
85. perc:
Tokody szabadrúgásból a sorfalat találta el, majd az ismétléssel is, harmadszora pedig Balajcza védte középre tartó lövését.
87. perc:
Jucemar remekül előzte meg a középpályán a győri játékost, labdájával Kabát ziccerben lépett ki, de lövése a kifutó kapusról szögletre pattant.
90. perc:
Bajzát helyére Csermelyi állt.
Vége a mérkőzésnek!

2. félidő:

Nagyszerűen kezdődött a mérkőzés, hiszen már első támadásunk után gólnak örülhettünk, Ezután azonban nem úgy folytatódott a mérkőzés, ahogy a rekordszámú nézősereg megálmodta. Egyre inkább fölénybe került a Győr, és távoli lövésekkel riogatta Balajczát. Az egyik ilyen próbálkozás után Tokody kilőtte a kapu bal felső sarkát.
Továbbra is a vendégek domináltak a meccsen. Csapatunkban nagyon sok volt az eladott labda. A félidő utolsó negyedórájára aztán ismét felpörgött csapatunk, és Kabát buktatásáért egy tizenegyest megérdemeltünk volna.
A második félidőben ment előre, darált csapatunk, de a helyzetek nem mentek be, pedig Kiss Z., Jucemar és Rajczi is kapuba találhatott volna. Ekkor egyértelműen az Újpest dominált, de gólt nem sikerült elérni.
Szentes Lázár két cserével próbált tovább frissíteni a csapaton, és Simon beállása után nem sokkal kiharcolt egy kiállítást. Támadónk egyedül léphetett ki, de Zámbó összekoccantotta a bokáját, amiért mehetett zuhanyozni.
Emberfölényünket kihasználva többször is megzavartuk a győri védőket. Sőt  néhány perccel a vége előtt Jucemar megelőző szerelése után Kabát meccslabdához jutott, de sajnos ez is kimaradt, így maradt a döntetlen.
Összességében a küzdelmes, harcos találkozón az akarással nem volt gond, a játék viszont akadozott. Ha helyzeteinket kihasználjuk, így is győzelmet arathattunk volna.